Banka

Tak ako každý štát planéty Zem, aj Tralaland má svoju menu. Môžeme povedať, že mena republiky Tralaland je menou, o ktorú sa opiera celý finančný systém  republiky. Mena je krytá pohodou, smiechom, dobrou náladou a prácou občanov v aktivitách. Od založenia Tralalandu zohrávala mena svoju úlohu pozitívne. História vzniku tralalanov odkazuje na jej tvorcov, ale v poslednom období sa orientuje na osobnosti, ktoré môžu byť vzorom pre občanov Tralalandu. Od roku 2010 vstúpila do obehu aj bankovka s portrétom Júliusa Satinského, jedného z prvých členov Združenia priateľov Tralalandu. Bankovky sa Vám iste páčia a celý vývin môžete vidieť pri Vašej návšteve u nás. Pri akreditácii občana do Tralalandu dostane každý bankovú knižku a vstupné tralalany (na ruku, alebo vkladom do bankovej knižky).

Kurz výmeny bodov získaných v jednotlivých aktivitách a pri rôznej činnosti vyhlasuje guvernér banky republiky Tralaland každý deň. Kurz sa vypočítava na základe dobrej nálady, počasia, programu a kurzov svetových mien. Tralalany nie sú zameniteľné a môžu ich vlastniť iba občania. Úroky uložených tralalanov sú jednými z najlepších v rámci komparácie so svetovými bankami.  Autorom výtvarného návrhu tralalandskej  meny je akad.mal. Karol Felix

Vyhľadaj čo potrebuješ vedieť o Tralalande.
Tralanovinky
2017-08-09

Pre veľký záujem otvárame v Tralalande 5. ciklón /BONUS/ od 26.8. - 1.9.2017. Prihlásiť sa môžete cez našu stránku. Tešíme sa na vás. PRIHLÁŠKA

2017-02-22

Záväzné elektronické prihlášky Vám začneme zasielať na Vaše e-mailové adresy na prelome februára a marca. :)

2016-12-28

Ako sme vás už informovali prihlasovanie do Tralalandu začíname dňa 2.1.2017 o 00,01 hodine. Upozorňujeme, že záujem o pobyt v Tralalande každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity. A tak sme nevymysleli nič múdrejšie, ako- kto príde skôr -  má prednosť. Mrzí nás to, ale zároveň aj teší, že je Tralaland stále najvyhladávanejší. A my urobíme všetko preto, aby sme vás ani v tomto roku nesklamali.

2016-06-18

Aktuálne dnes: Tralaland otvorí svoje republikové brány dňa  3. júla 2016 pre svojich občanov. Veríme, že už dnes máte vo svojich mailových schránkach Pobytové víza do Tralalandu. Pozorne si všetko naštudujte, úspešne dokončite školský rok a potom už.... Hor  sa do veselého Tralalandu 2016. Čakáme vás!

Staršie články
2017-08-28 Tralaland LIGHT 3
2017-08-27 Tralaland LIGHT 2
2017-08-26 Tralaland LIGHT