Šiesty deň s tajomným záverom je za nami

Po potulkách starovekým Gréckom a Rímom sa tralalandský program prepracoval až do stredoveku. Východorímska ríša sa v noci zázračne rozpadla a od samého rána sa šiesty deň ťahal v znamení najťažšieho tisícročia dejín ľudstva. Pre našich občanov ale nebol príliš náročný, ale iba presne tak, aby sa čo najlepšie zabavili a zároveň sa trošku zapotili.

V rannej tretine sme sa všetci zúčastnili na tradičných aktivitách, mnohé sa však už niesli v piatkovom duchu, čím naznačovali blížiaci sa sobotňajší galavečer. Druhá tretina šiesteho tralalandského dňa bola síce upršaná, ale perfektná spolupráca šikovných občanov a skvelého organizačného tímu umožnila expresný presun vonkajších súťažných stanovíšť do interiérových priestorov, popoludňajšia hra menom recesiáda teda pokračovala ďalej. Vo večernej tretine Tralaland navštívila džezová kapela pod vedením viceprezidenta Martina Valihoru a spríjemnila tak všetkým večerajúcim posedenie v jedálni interpretáciou hudby pod krycím názvom "gastrojazz".

Tak originálny večerný program, aký Tralaland zažil tento piatok, sa nenájde každý deň, pretože prvú detskú prázdninovú republiku navštívili známi slovenskí komici Michal Hudák a Juraj "Šoko" Tabaček a s pomocou občanov predniesli televízny formát Inkognito naživo pred očami celého Tralalandu. Okrem nich a na pódiu ukázali aj tváre talentovaných muzikantov či tanečníkov, ba dokonca i kúzelníkov. Celý večer sa ako tradične skončil hymnou a Tralaland si možno ešte stále pochutnáva na druhej večeri...

Na fotkách z dnešného dňa si už čoskoro budete môcť pomlsať... tak potom šup-šup, bude to tadiaľto...

2018-07-06 , Ričard (aktualizované o 22:55)
Vyhľadaj čo potrebuješ vedieť o Tralalande.
Tralanovinky
2018-09-25

Prihlasovanie do Tralalandu 2019 spustíme 2. januára 2019 o 11.00 hodine. Pozor!!! Počet miest je limitovaný, záujem každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity.

2018-01-02

Z dôvodu technických problémov posúvame otvorenie prihlášok na 11.00. Ďakujeme za pochopenie. 

2017-12-25

Ako sme vás už informovali prihlasovanie do Tralalandu začíname dňa 2.1.2018 o 10,00 hodine. Upozorňujeme, že záujem o pobyt v Tralalande každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity. A tak sme nevymysleli nič múdrejšie, ako- kto príde skôr -  má prednosť. Mrzí nás to, ale zároveň aj teší, že je Tralaland stále najvyhladávanejší. A my urobíme všetko preto, aby sme vás ani v tomto roku nesklamali.

2017-08-09

Pre veľký záujem otvárame v Tralalande 5. ciklón /BONUS/ od 26.8. - 1.9.2017. Prihlásiť sa môžete cez našu stránku. Tešíme sa na vás. PRIHLÁŠKA

Staršie články