Prvá a posledná sobota

Sobota je jediný tralalandský deň, ktorý sa dá počas ciklónu zažiť iba raz, a presne preto je vždy ešte o niečo výnimočnejšia ako ostatné dni. Ráno si detičky mohli o niečo dlhšie pospať, pretože sa nemuseli ponáhľať na raňajky, nakoľko im ich ministri doniesli priamo do postieľok. Po dlhotrvajúcom polospavom pochutnávaní si na Olinkiných buchtách dostali občania úlohu - pekne poupratovať.

Po trištvrtenadvanástej sa ešte naskytla príležitosť aktivovať sa. Aktivita sa na rozdiel od tých včerajších niesla v o niečo slnečnejšom duchu, keďže z oblohy zmizli obláčiky a slniečko začalo opäť Tralaland úpenlivo pozorovať.

Po obede sa občania všetci spoločne hrali hru s názvom SUPERSPOLOK a tým v sebe zobudili svoje súťaživé detské duše a troškou kompetície si zdvihli adrenalín i zlepšili náladu. Stále trvajúci stredovek so sebou na večerný program priniesol Svätojánsku divadelnú noc, na ktorej sa všetky detičky predstavili ako herci a pre všetky ostatné si spolu so spolkom pripravili dvanásť rôznych vystúpení na kráľovské témy. Večer sme zakončili vystúpením dievčeniec z tanečného ateliéru a dvadsaťminútovým filmom, ktorý pripravil divadelný ateliér, tu v Tralalande tiež známy ako Thália.

Fotky z dnešného dňa sa na vás už usmievajú... pýtate sa odkiaľ? Odtiaľto.

2018-07-07 , Ričard
Vyhľadaj čo potrebuješ vedieť o Tralalande.
Tralanovinky
2018-09-25

Prihlasovanie do Tralalandu 2019 spustíme 2. januára 2019 o 11.00 hodine. Pozor!!! Počet miest je limitovaný, záujem každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity.

2018-01-02

Z dôvodu technických problémov posúvame otvorenie prihlášok na 11.00. Ďakujeme za pochopenie. 

2017-12-25

Ako sme vás už informovali prihlasovanie do Tralalandu začíname dňa 2.1.2018 o 10,00 hodine. Upozorňujeme, že záujem o pobyt v Tralalande každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity. A tak sme nevymysleli nič múdrejšie, ako- kto príde skôr -  má prednosť. Mrzí nás to, ale zároveň aj teší, že je Tralaland stále najvyhladávanejší. A my urobíme všetko preto, aby sme vás ani v tomto roku nesklamali.

2017-08-09

Pre veľký záujem otvárame v Tralalande 5. ciklón /BONUS/ od 26.8. - 1.9.2017. Prihlásiť sa môžete cez našu stránku. Tešíme sa na vás. PRIHLÁŠKA

Staršie články