Druhá tralalanská nedeľa

Po náročnom týždni plnom zábavy a najrôznejších druhov aktivít sa prvý ciklón Tralalandu 2018 prehupol do druhého týždňa. Druhá nedeľa so sebou priniesla hneď niekoľko zmien: celý program sa posunul o pol hodiny dozadu, čiže raňajky po novom začínajú až o 9:30 tralalandského času a všetky nasledujúce činnosti sa im prispôsobujú. Občania taktiež neskôr dostanú možnosť chodiť na raňajky po svojom - spachtoši sa tak vyspia o 30 minút dlhšie a hladoši budú môcť prísť už v obvyklom čase.

Dopoludnie sa ťahalo v tradičnom tralalandskom duchu, ale popoludní sme nahodili udicu do zákutí štyroch športov - programom menom Vláda vs. Občania sme zapojili všetky detičky do na prvý pohľad spravodlivého súboja v basketbale, futbale, vybíjanej či ringu. Alternatíva sa nakoniec ukázala ako veľmi nespravodlivá – občania nás mordovali ostošesť, väčšinu športov ale napokon vláda uhrala na veľmi tesné víťazstvo.

Večer sa deti tešili z diskotéky, ktorá bola po včerajšom divadelnom stretnutí doslova oživením večernej náladičky nielen medzi nimi, ale aj v kruhoch vlády a celého organizačného tímu Tralalandu. Komu sa nepáčila tanečná alternatíva, mal možnosť pozrieť si rozprávku v Tralakine.

Fotky plné detskej radosti nájdete kliknutím SEM.

2018-07-08 , Ričard
Vyhľadaj čo potrebuješ vedieť o Tralalande.
Tralanovinky
2018-09-25

Prihlasovanie do Tralalandu 2019 spustíme 2. januára 2019 o 11.00 hodine. Pozor!!! Počet miest je limitovaný, záujem každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity.

2018-01-02

Z dôvodu technických problémov posúvame otvorenie prihlášok na 11.00. Ďakujeme za pochopenie. 

2017-12-25

Ako sme vás už informovali prihlasovanie do Tralalandu začíname dňa 2.1.2018 o 10,00 hodine. Upozorňujeme, že záujem o pobyt v Tralalande každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity. A tak sme nevymysleli nič múdrejšie, ako- kto príde skôr -  má prednosť. Mrzí nás to, ale zároveň aj teší, že je Tralaland stále najvyhladávanejší. A my urobíme všetko preto, aby sme vás ani v tomto roku nesklamali.

2017-08-09

Pre veľký záujem otvárame v Tralalande 5. ciklón /BONUS/ od 26.8. - 1.9.2017. Prihlásiť sa môžete cez našu stránku. Tešíme sa na vás. PRIHLÁŠKA

Staršie články