Predposledný tralalandský večer sa skončil

Prvý ciklón a jeho občania sa už pomaly pripravujú na večer plný sĺz. Ten dnešný bol zatiaľ len jeho predvetím, ale čoraz viac je vidieť klesajúcu náladu, pretože Tralaland sa chýli ku koncu.

Deň, ktorý tomuto večeru predchádzal nasledoval medzivojnový včerajšok a niesol sa v duchu čias od 50-tych do 80-tych rokov. Počas ranného vysielania občania mali možnosť doslova vychutnať si skladby z tohto obdobia a budiť sa priamo do nádherných komunistických melódií. Po raňajkách nasledovala predposledná aktivita tohto ciklónu a namiesto štandardnej druhej si detičky pripravili hru pre ministrov - aby aj ony mali príležitosť vcítiť sa do kože tralalandského ministra. V popoludňajších hodinách si guvernéri jednotlivých spolkov tieto stanovištia pripravili opäť, no tentokrát pre ostatných občanov.

Počas spolkovej činnosti si deti mohli buď pripravovať program na galavečer alebo so smiechom a pohodou zaspomínať na včerajšiu vydarenú opekačku a strašidelno-zážitkový nočný pochod, ktorý si bez pochýb budú pamätať ešte nejaké tie rôčky. Večerný program a la galavečer umožnil občanom "zaspomínať" si na dobu pred osemdesiatym deviatym a v sprievode česko-slovenskej moderátorskej dvojice a skvelej hudby sa predviedli muzikanti, tanečníci i iní umelci.

Fotky z dnešného dňa vyzerajú lepšie ako tie spred tridsiatich rokov... ponúknite sa.

2018-07-11 , Ričard
Vyhľadaj čo potrebuješ vedieť o Tralalande.
Tralanovinky
2018-09-25

Prihlasovanie do Tralalandu 2019 spustíme 2. januára 2019 o 11.00 hodine. Pozor!!! Počet miest je limitovaný, záujem každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity.

2018-01-02

Z dôvodu technických problémov posúvame otvorenie prihlášok na 11.00. Ďakujeme za pochopenie. 

2017-12-25

Ako sme vás už informovali prihlasovanie do Tralalandu začíname dňa 2.1.2018 o 10,00 hodine. Upozorňujeme, že záujem o pobyt v Tralalande každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity. A tak sme nevymysleli nič múdrejšie, ako- kto príde skôr -  má prednosť. Mrzí nás to, ale zároveň aj teší, že je Tralaland stále najvyhladávanejší. A my urobíme všetko preto, aby sme vás ani v tomto roku nesklamali.

2017-08-09

Pre veľký záujem otvárame v Tralalande 5. ciklón /BONUS/ od 26.8. - 1.9.2017. Prihlásiť sa môžete cez našu stránku. Tešíme sa na vás. PRIHLÁŠKA

Staršie články