Grécky amfiteáter zhasol

Pozrite si prvé video z dielne nášho videoministra Romana! :) Veríme, že si ho užijete rovnako, ako si to my užívame v Tralalande!

Isto si už kladiete otázku – čo sa odohráva v Tralalande počas obdobia starovekého Grécka. Predsa nič iné, než Tralalympijské hry!

Hneď po gréckych raňajkách v našej modro-bielej jedálni sme odštartovali Tralalympiádu s desiatimi športmi počnúc pri behu s dáždnikom a cez lakocinky ako člnkovanie či skok do diaľky sa občania dopracovali až k hodu slamkou či behu do kopca. Po ovocnom, doslova zavodňovacom občerstvení nenasledovalo nič iné, než preteky plné vody alias bazén plný občanov alias občania plní radosti. Súťažilo sa v rýchlostnom plávaní, no nezabudlo sa aj na tralalandské tance a voľnú, rýdzo detskú zábavku.

Po obede sa opäť otvorili brány Tralabanky, aby si občania mohli premeniť svoje body na Tralalany a keďže zajtra sa blíži rímsky jarmok, peniažky sa im naozaj zídu. Popoludní prebehla aktivita, ktorá substituovala tie ranné, obsadené Tralalympiádou a neskôr spolková činnosť, kedy sa občania zabavili presne podľa vlastného gusta. Náplňou večerného programu bolo vyhodnotenie hier a odovzdanie ocenení osviežené krátkymi gréckymi divadelnými scénkami a tralatancami. Deti sa zabávali a šikovnejší sa aj veľmi tešili zo svojich diplomov.

Hot news: v Grécku vynašli fotoaparát.

2018-08-02 , Ričard
Vyhľadaj čo potrebuješ vedieť o Tralalande.
Tralanovinky
2018-09-25

Prihlasovanie do Tralalandu 2019 spustíme 2. januára 2019 o 11.00 hodine. Pozor!!! Počet miest je limitovaný, záujem každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity.

2018-01-02

Z dôvodu technických problémov posúvame otvorenie prihlášok na 11.00. Ďakujeme za pochopenie. 

2017-12-25

Ako sme vás už informovali prihlasovanie do Tralalandu začíname dňa 2.1.2018 o 10,00 hodine. Upozorňujeme, že záujem o pobyt v Tralalande každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity. A tak sme nevymysleli nič múdrejšie, ako- kto príde skôr -  má prednosť. Mrzí nás to, ale zároveň aj teší, že je Tralaland stále najvyhladávanejší. A my urobíme všetko preto, aby sme vás ani v tomto roku nesklamali.

2017-08-09

Pre veľký záujem otvárame v Tralalande 5. ciklón /BONUS/ od 26.8. - 1.9.2017. Prihlásiť sa môžete cez našu stránku. Tešíme sa na vás. PRIHLÁŠKA

Staršie články