Tralalandská dekáda

Všetko najlepšie, tretí ciklón 2018, dnes si oslávil svoje desiate naroDEŇiny - v znamení humanizmu a renesancie. A tvoji občania sa tešili s tebou. Od voľných raňajok cez obe aktivity a popoludňajšie bazénohrátky až po fantastický večerný program. Už od rána sme mali krásne počasie, oblohu bez obláčikov, čo nám Tralaland vyhrialo až na neuveriteľnú teplotu, práve preto sme občanom po popoludňajšom relaxe umožnili schladiť sa v bazéne. Po sedemnástej nasledovala spolková činnosť, ktorá nebola celkom voľná, pretože sme občanov požiadali, aby si v rámci spolku napísali pár želaní, ktoré sme neskôr vyzbierali. Na večeru nás teta Oľga nabila neuveriteľnou dávkou cukru v podobe parených buchiet a práve energiu z nich občania využili pri večenej hre, ktorá sa celá ťahala v duchu Leonarda da Vinciho, veľkého renesančného vynálezcu. Predchádzala jej tralalandská opekačka, ale čo nasledovalo, sa v prvej detskej prázdninovej republike nedá zažiť zakaždým. Veľký da Vinciho stroj alias machina magnifica celý oblepený želaniami našich občanov vzlietol do vzduchu. Po tom, ako odletel do diaľav za našou najjasnejšou hviezdou, sme si o nej zaspievali a trošku posolili náš amfiteáter slzami detskej radosti a dojatia súčasne. A toto všetko môžete v optickej podobe zažiť aj vy. Takto.

2018-08-07 , Ričard
Vyhľadaj čo potrebuješ vedieť o Tralalande.
Tralanovinky
2018-09-25

Prihlasovanie do Tralalandu 2019 spustíme 2. januára 2019 o 11.00 hodine. Pozor!!! Počet miest je limitovaný, záujem každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity.

2018-01-02

Z dôvodu technických problémov posúvame otvorenie prihlášok na 11.00. Ďakujeme za pochopenie. 

2017-12-25

Ako sme vás už informovali prihlasovanie do Tralalandu začíname dňa 2.1.2018 o 10,00 hodine. Upozorňujeme, že záujem o pobyt v Tralalande každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity. A tak sme nevymysleli nič múdrejšie, ako- kto príde skôr -  má prednosť. Mrzí nás to, ale zároveň aj teší, že je Tralaland stále najvyhladávanejší. A my urobíme všetko preto, aby sme vás ani v tomto roku nesklamali.

2017-08-09

Pre veľký záujem otvárame v Tralalande 5. ciklón /BONUS/ od 26.8. - 1.9.2017. Prihlásiť sa môžete cez našu stránku. Tešíme sa na vás. PRIHLÁŠKA

Staršie články