Škola v prírode TRALALAND 2018

LetterŠkola v prírode Tralaland oslavuje v roku 2018 dvadsiate výročie svojho vzniku. Ako prvá zaviedla  na Slovensku školy v prírode s animačným programom. Jej snahou bolo vytvoriť taký  program, ktorí vedú animátori a  umožniť pobyt v priestoroch detskej republiky i deťom, ktoré počas letných prázdnin túto šancu nemajú. 

ŠKOLA V PRÍRODE 2018

Klasické sedenie žiakov v kamennej škole vymeňte za školu v prírode. Žiaci nebudú sedieť na svojich miestach v škole, na ktoré sú zvyknutí, ale celý vyučovací proces môžu realizovať v lone krásnej prírody kremnických vrchov.

 

Na jazere Hra v lese Súťažíme
Skola 01 Na koníkoch Lukosteľba

TRALALAND AJ AKO ALTERNATÍVNA FORMA ŠKOLY V PRÍRODE

Ubytovanie a vyučovanie - je v chatách a domčekoch. V chatách sú vytvorené aj triedy na vyučovanie. Alternatívne triedy môžu byť vytvorené na dvoch prekrytých terasách, v jedálni, ale aj na amfiteátri.

Strava – je plnohodnotná a vyvážená, samozrejme s celodenným pitným režimom. Jedálny lístok naši kuchári prekonzultovali s lekármi  Detskej fakultnej nemocnice  v Bratislave.  Možnosť stravovania  aj  pre  vegetariánov i celiatikov. 

Program – zlatý kliniec pobytu v alternatívnej škole Tralaland. Program poskytujeme aj počas vyučovania. Telesná výchova môže byť realizovaná na umelom multifunkčnom  ihrisku a basketbalovom ihrisku. Telesná kondícia sa zlepšuje aj na člnoch, resp. vodných bicykloch, za dobrého počasia v tralalandskom bazéne. Prírodovedu môžete vyučovať v priestoroch  Tralalandu, v okolitých lesoch a lúkach. Počas matematiky spočítate všetky stromy, kríky, objemy v  bazéne, jazere, umocníte na druhú, tretiu všetko, čo okolo seba budete vidieť. V našich priestoroch nájdete poníkov, kravičky, kozičky, psíkov, ale i chrobáčikov, motýle, žabky a mnoho iných živočíchov.

Termíny školy v prírode 2014

VOLAJTE: 0948 335122

Zábavné a súťažné programy sa odohrávajú na centrálnom tralalandskom javisku, alebo prírodnom amfiteátri ktoré sú vybavené profesionálnou ozvučovacou i osvetlovacou technikou. Neoddeliteľnou súčasťou programu sú tvorivé dielne, v ktorých môžu žiaci pracovať podľa vlastného výberu a uváženia a neskôr v nich prezentujú pred ostatnými svoju činnosť (tanečné štúdio, divadlo, spev, výtvarný ateliér, práca s prírodným materiálom, bavlnkami a korálkami, rozhlasové štúdio, tvorba novín, športové dielne a mnohé ďalšie.

Program pobytu v Tralalande otvára úvodný večer, počas ktorého sa žiaci i učitelia stanú riadnymi občanmi republiky Tralaland a obdržia tralalandský občiansky preukaz, naučia sa spievať tralalandské pesničky, potlesk a hymnu. Rozlúčkový večer je spojený s odovzdávaním certifikátov absolventov AŠvP Tralaland, ktoré im udeľuje prezidentská kancelária.

Po obede a relaxe je Vám k dispozícii tím vyškolených animátorov = guvernérov Tralalandu. Pripravený program uspokojí všetky potreby malých a veľkých. Program je pripravený a pripravovaný podľa požiadaviek detí. Je zábavný, ale i poučný. Bol ocenený mnohými tisíckami žiakov základných škôl celého Slovenska.  Asi najlepšie je pozrieť si našu FOTOGALÉRIU TRALALANDU, aby ste získali dostatočný obraz o tom, ako to v Tralalande vyzerá. To čo sa v tradičnej škole v prírode, najmä v jej mimovyučovacom čase musí často improvizovať, to chce Tralaland ponúknuť ako koncepčné riešenie. Vyberte si termín a napíšte nám e-mail cez  KONTAKT.

          

Vyhľadaj čo potrebuješ vedieť o Tralalande.
Tralanovinky
2017-08-09

Pre veľký záujem otvárame v Tralalande 5. ciklón /BONUS/ od 26.8. - 1.9.2017. Prihlásiť sa môžete cez našu stránku. Tešíme sa na vás. PRIHLÁŠKA

2017-02-22

Záväzné elektronické prihlášky Vám začneme zasielať na Vaše e-mailové adresy na prelome februára a marca. :)

2016-12-28

Ako sme vás už informovali prihlasovanie do Tralalandu začíname dňa 2.1.2017 o 00,01 hodine. Upozorňujeme, že záujem o pobyt v Tralalande každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity. A tak sme nevymysleli nič múdrejšie, ako- kto príde skôr -  má prednosť. Mrzí nás to, ale zároveň aj teší, že je Tralaland stále najvyhladávanejší. A my urobíme všetko preto, aby sme vás ani v tomto roku nesklamali.

2016-06-18

Aktuálne dnes: Tralaland otvorí svoje republikové brány dňa  3. júla 2016 pre svojich občanov. Veríme, že už dnes máte vo svojich mailových schránkach Pobytové víza do Tralalandu. Pozorne si všetko naštudujte, úspešne dokončite školský rok a potom už.... Hor  sa do veselého Tralalandu 2016. Čakáme vás!

Staršie články
2017-08-28 Tralaland LIGHT 3
2017-08-27 Tralaland LIGHT 2
2017-08-26 Tralaland LIGHT