LETO 2017 TRALALAND

Tralaland sa počas svojho 25 ročného pôsobenia zaradil k unikátnym projektom detskej rekreácie v Európe. Na Slovensku nájdete množstvo táborov a detských rekreácií, ale iba jeden TRALALAND. Prečo hovoríme o Tralalande ako o vlajkovej lodi detskej rekreácie? Nuž preto, že má bohatú históriu (je najstaršou autorskou detskou rekreáciou na Slovensku) a má fantastický tím ľudí (herci, hudobníci, tanečníci, výtvarníci, režiséri, lekári, športovci, pedagógovia a psychológovia, ale i univerzitní profesori, docenti a študenti). Občanmi Tralalandu sa počas jeho bohatej histórie stali desiatky tisícov detí zo všetkých kútov sveta.
Tento rok spolu oslávime 25. výročie našej Prvej detskej prázninovej republiky. 

Priatelia, práve čítate aktuálne informácie o pobyte v Tralalande 2017.  Upozorňujeme Vás, že počet miest v Tralalande je limitovaný ubytovacími kapacitami. Ak sa pre pobyt rozhodnete, vyplňte prihlášku občana a odošlite. Tešíme sa na Vás v Tralalande. Sledujte našu stránku a ďalšie informácie na www.facebook.com/tralaland. Ak chcete vidieť viac fotografií, pozrite si našu externú FOTOGALÉRIU z minulého roku.

Termíny 2017

 

Ubytovanie

Tri dvojpodlažné chaty  a tri prízemné murované bungalovy so 4 a 5 posteľovými izbami so spoločnými sociálnymi zariadeniami.  Pozrite si FOTO územie Tralalandu

Ubytovanie

Stravovanie

Stravovanie je zabezpečené 5 krát denne (raňajky formou bufetových stolov, desiata – obed - olovrant - večera a ako prídavok aj druhá ľahká studená večera. Strava sa pripravuje v moderne vybavenej kuchyni. Jedálny lístok je prekonzultovaný s odborníkmi na racionálnu a zdravú výživu. Má všetky parametre zdravého stravovania. 
Možnosť stravovania  aj  pre  vegetariánov i celiatikov.

Jazero - Amfiteáter - ZOO - Jedáleň

V Tralalande toho nájdete naozaj veľa. Tak napríklad máme svoje vlastné jazero, amfiteáter, ZOO i  originálnu jedáleň. A mnoho iných zaujímavých vecí. Keď prídete uvidíte....

Doprava a zdravie

Doprava do Tralalandu je individuálna. Rodičia privážajú v nedeľu popoludní svoje deti osobne a aspoň na chvíľu zažijú atmosféru Tralalandu. Zároveň môžu podať informácie o svojom dieťati príslušnému guvernérovi a ministrovi zdravia.  
Súradnice Tralalandu sú N 48°36.319 ; E0 18°56.917

 

Tralaland má svoje vlastné ministerstvo zdravia. Samostatná budova s lôžkovou časťou a kvalitne vybavenou ambulanciou. Všetci občania Tralalandu budú počas celého leta pod odbornou rukou lekárov – ministrov zdravia 24 hodín denne. Tralaland "operuje" tím špičkových lekárov Detskej fakultnej nemocnice v Bratislave.

Prihláška

Ak ste si všetko dôkladne prečítali, prezreli fotografie a videá a rozhodli ste stať sa občanom Tralalandu 2017, tu je naša prihláška, ktorú treba vyplniť a kliknutím odoslať do našej centrálnej kancelárie. Po spracovaní Vašich predbežných elektronických prihlášok Vám naša kancelária pošle elektronicky originál Prihlášky na získanie občianstva s autentickým číslom. Tieto prihlášky začneme distribuovať od druhej polovice februára 2017. Ak sa medzičasom (po elektronickom prihlásení) rozhodnete svoje miesto v Tralalande zrušiť, ihneď to oznámte našej kancelárii mailom na tralaland@tralaland.sk aby sme vaše miesto zbytočne neblokovali a mohli ho poskytnúť ďalšiemu záujemcovi.

Ak potrebujete viac informácií, vyskúšajte niektorý z kontaktov na Tralaland. 

 

Vyhľadaj čo potrebuješ vedieť o Tralalande.
Tralanovinky
2017-08-09

Pre veľký záujem otvárame v Tralalande 5. ciklón /BONUS/ od 26.8. - 1.9.2017. Prihlásiť sa môžete cez našu stránku. Tešíme sa na vás. PRIHLÁŠKA

2017-02-22

Záväzné elektronické prihlášky Vám začneme zasielať na Vaše e-mailové adresy na prelome februára a marca. :)

2016-12-28

Ako sme vás už informovali prihlasovanie do Tralalandu začíname dňa 2.1.2017 o 00,01 hodine. Upozorňujeme, že záujem o pobyt v Tralalande každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity. A tak sme nevymysleli nič múdrejšie, ako- kto príde skôr -  má prednosť. Mrzí nás to, ale zároveň aj teší, že je Tralaland stále najvyhladávanejší. A my urobíme všetko preto, aby sme vás ani v tomto roku nesklamali.

2016-06-18

Aktuálne dnes: Tralaland otvorí svoje republikové brány dňa  3. júla 2016 pre svojich občanov. Veríme, že už dnes máte vo svojich mailových schránkach Pobytové víza do Tralalandu. Pozorne si všetko naštudujte, úspešne dokončite školský rok a potom už.... Hor  sa do veselého Tralalandu 2016. Čakáme vás!

Staršie články
2017-08-28 Tralaland LIGHT 3
2017-08-27 Tralaland LIGHT 2
2017-08-26 Tralaland LIGHT